PO - PÁ: 11:00 - 23:00, SO - NE: 11:30 Rezervace: 777 201 770 Zasílat nabídky na e-mail

 

O restauraci Kozlovna Holešovice

Hospoda rekordmanka. Tímhle přídomkem se může Holešovická Kozlovna pyšnit hned od uvedení do provozu, vždyď vyrostla za pouhých 26 dní! Jak se podařilo skloubit design interiéru, gastronomii, vůbec filozofii restaurace a celkové zaměření můžete posoudit sami v holešovické Dělnické ulici. Vítá vás Kozlovna Holešovice.

Přítomnost hodnot značky Velkopopovický Kozel vás provází na každém kroku, ve kterékoli části restaurace disponující 185 místy. V teplých měsících na své hosty čeká velká zahrada, krytá vzrostlými stromy i zatahovacími pergolami.

Koncept Kozlovny dbá na detaily a navození příjemné atmosféry, hlavním však zůstává důstojné servírování piva, čepujeme tankové pivo – Velkopopovický Kozel. Pivní tanky ukrývají kozlovskou jedenáctku, která je díky tankové variantě tím nejčerstvějším pivem, jaké host může dostat, čímž se jistě řadíme k restauracím nabízejících nejlepší pivo v Holešovicích. Gastronomicky vás jistě nezklame klasická česká kuchyně, ale v moderním pojetí, kde základem je čerstvost všech surovin a také domácí výroba většiny položek v nabídce.

Holešovická Kozlovna má co nabídnout. Přijďte se přesvědčit!

NA ZDRAVÍ VÁM PŘEJE HOLEŠOVICKÝ KOZEL!